Seçkin kliniklerimiz ve doktorlarımızla, Türkiye'de İstanbul da aynı veya üzerinde uluslararası standartlarda, kalite ve teknolojide tedavi garantisi altındasınız.
7/24 Hizmet
+90 543 158 78 58
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
7/24 Hizmet 7/24 Hizmet
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
mayamist_turizm

Vücut Estetiği

elestetigi1

El Estetiği

Yaşlanmanın ilk göreceği yerlerden biri ellerdir. Bazen yüzdeki semptomlardan daha fazla dikkat çekiyor. Çünkü elin üst katmanlarında bulunan cilt yüz cildine göre çok daha incedir.

Liposuction

Genç ve dinamik bir görünüm için. Yeterli egzersizle birlikte sağlıklı, düşük kalorili yiyeceklerden oluşan bir diyet, fazla kilolardan kurtulmanın ideal yoludur.

tmmytuck

Tummy Tuck

Önemli etkiye sahip küçük bir prosedür. Ne yazık ki, "sorunlu bölge karnı" terimi genellikle karın ön kısmının eğriliğini tanımlamak için kullanılır ..

bacakestetik

Bacak Estetiği

Basen bölgesinde, bacak içi ve diz içerisindeki bölgesel fazlalıklar için en ideal yöntem yani yağ aldırma - liposuction ameliyatlarıdır.

Brezilya Popo Kaldırma

Kalçalar, vücudun, özellikle kritik bir kendini yansıtmadan, görünüşe uyumlu bir şekilde uyması gereken çok belirgin bir parçasıdır. Olması gerekiyor..

Göğüs Dikleştirme

Yeni bir pozitif vücut hissi. Normal yaşlanma süreçlerinden biri de cildin elastikiyetini ve direncini kaybetmesidir. Bir kadının göğüsleri bile kaçamaz ..

× Mayamist.com'a Hoş Geldiniz.