Seçkin kliniklerimiz ve doktorlarımızla, Türkiye'de İstanbul da aynı veya üzerinde uluslararası standartlarda, kalite ve teknolojide tedavi garantisi altındasınız.
7/24 Hizmet
+90 543 158 78 58
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
7/24 Hizmet 7/24 Hizmet
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
mayamist_turizm
Title Image

Meme Dikleştirme

Genel Bilgiler
Hiç şüphe yok ki, bir meme dikleştirme kadının refahını ve özgüvenini büyük ölçüde güçlendirir, çünkü bir kadın artık göğsünün görünümüne ve etkisine ikna olmazsa ve estetik eksikliğinden muzdarip olursa, psikolojik strese yol açabilir. .

İstanbul’daki kliniğimizde yapacağınız plastik-estetik bir işlem, yeniden kendi göğsünüzle gurur duymanıza ve uyumlu bir vücut hissini geri kazanmanıza yardımcı olabilir. Günümüzde meme dikleştirme için yirmiden fazla farklı kesi kullanılmaktadır. Hangisinin kullanılacağı, doktor ve hastanın birlikte tartıştığı ve karar verdiği çeşitli faktörlere bağlı olabilir. Memenin boyutu, cilt ve bağ dokusunun durumu ve meme uçlarının konumu, minimum yara izi ile doğal bir meme konturu oluşturmak için kullanılan teknik için belirleyici ön şartlardır.


İstanbul’da yapılacak bir meme dikleştirme, hastanın benlik saygısı üzerinde hafife alınmaması gereken bir etkiye sahiptir. Bu nedenle İstanbul’daki klinikteki uzmanlarımız konsültasyon sırasında çok zaman alıyor. Prosedürün estetik bir bakış açısıyla sunduğu olanaklarla bireysel fikirlerinizi değerlendiriyoruz. Tabii ki, önceki hastalıklar, olası alerjiler, operasyonun seyri, olası komplikasyonlar ve riskler gibi tıbbi olarak ilgili çerçeve koşullar ve ayrıca postoperatif kısım tartışılır.

Türkiye’deki meme dikleştirme ameliyatları için de konsültasyon operasyonun yapıldığı tarihte yapılabilir ve ücretsizdir.

Göğüs Dikleştirme Öncesi ve Sonrası
Operasyondan önce, temsilcimiz sizi bir kan örneği, EKG incelemesi ve sağlık durumunuzun analizi ile ameliyat öncesi muayeneye yönlendirecektir. Ameliyat genellikle üç ila dört saat sürer ve her zaman genel anestezi altında yapılır. İlk gece hastanede kalacaksınız ve aşırı fiziksel efor dışında rutin günlük aktivitelerinize işlemden sadece birkaç gün sonra devam edebilirsiniz. Toplam 6 gecenin ardından Türkiye’den dönüş yolculuğunuza başlayabilirsiniz. İkinci haftadan itibaren normal aktivitelere dönebilirsiniz, ancak fiziksel olarak zorlayıcı aktiviteler yapamazsınız. Altı ila sekiz hafta boyunca herhangi bir fiziksel aktiviteye katılmanıza izin verilmeyeceğini söyleyin. İzler ayrıca iki ila üç ay boyunca güneş ışığına veya solaryum radyasyonuna maruz bırakılmamalıdır.

× Mayamist.com'a Hoş Geldiniz.