Seçkin kliniklerimiz ve doktorlarımızla, Türkiye'de İstanbul da aynı veya üzerinde uluslararası standartlarda, kalite ve teknolojide tedavi garantisi altındasınız.
7/24 Hizmet
+90 543 158 78 58
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
7/24 Hizmet 7/24 Hizmet
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
mayamist_turizm

FUE GOLD TEKNİĞİ

Ekstraksiyon yöntemi saç ekiminde önemli bir faktördür. Prosedürün gerçek başarısı, burada açıklanan adımlara bağlıdır. Elbette böyle bir saç ekiminin başarısı bizim için de önemli, bu yüzden FUE Gold yöntemini daha da geliştirdik.

FUE Gold yöntemi benzersizdir. Altın uçlu mikromotor kullanılarak geleneksel FUE yönteminden farklıdır. Greftler, altın kaplama içi boş bir iğne ile daha verimli bir mikromotor kullanılarak çıkarılmak üzere hazırlanır. Daha ince altın uç nedeniyle, yalnızca iyileşme aşamasını hızlandıran ve neredeyse hiç yara izi bırakmayan minimum delikler meydana gelir. Diğer bir avantajı da altının ısınmamasıdır, bu yüzden delikler çok küçüktür. Her kullanımdan sonra altın uç atılır, mükemmel hijyen sağlanır ve iltihaplanma riski en aza indirilir. Genel olarak, altın neredeyse hiç alerjiyi tetiklemez. Vücut ile çok uyumludur, bu nedenle bu malzeme hassas hastalar için idealdir ve tıp dünyasının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Ardından greftler çıkarılır. Bu çalışma, büyük bir hassasiyet ve kesinlik gerektirir. Saç yoğunluğu ve mevcut saçın dağılımı dikkate alınır. Elbette burada doktorlarımızın deneyimi de çok önemli. Doktorlarımızın yılların tecrübesine sahip olması ve bunun basit teknisyenler tarafından değil, uzman doktorlar tarafından yapılması esastır. Yalnızca doğru ve nazikçe alınan greftler tatmin edici bir büyüme ve başarılı saç ekimini garanti eder. Ayrıca, çıkarılan greftlerin greft yerleştirilene kadar uygun şekilde saklanması çok önemlidir. Yaşamı destekleyen HypoThermosol solüsyonunun hem yaşamı destekleyici hem de güçlendirici etkisi vardır. Çözelti içinde çıkarılıp saklandıktan sonra greftler de sayılabilir. Doktorlar greftleri doğrudan önünüzde sayacaklar. Siz de sayabilirsiniz.

× Mayamist.com'a Hoş Geldiniz.