Seçkin kliniklerimiz ve doktorlarımızla, Türkiye'de İstanbul da aynı veya üzerinde uluslararası standartlarda, kalite ve teknolojide tedavi garantisi altındasınız.
7/24 Hizmet
+90 543 158 78 58
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
7/24 Hizmet 7/24 Hizmet
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
mayamist_turizm
Title Image

Brezilya Popo Kaldırma

Kalçalar, vücudun genel görünümüne uyumlu bir şekilde entegre edilmesi gereken çok belirgin bir parçasıdır, çünkü öncelikle genellikle kritik kişisel algı. İster mayo ister günlük kıyafetlerde olsun – iyi şekillendirilmiş bir alt kısım olumlu bir şekilde fark edilir. Ne yazık ki yuvarlak, dolgun ve sıkı bir şeklin istenen sonucu, hedeflenen egzersizle bile her zaman elde edilemez. Başarılı kilo verme ve doğal yaşlanma süreci de kalçaların sarkmasına katkıda bulunur.

Türkiye’de Brezilya tipi Popo Kaldırma denen bir yöntem, kalçayı yeniden şekillendirmek ve büyütmek için mükemmel bir yöntemdir. Prensip olarak, poponun optimal bir şekilde ayarlanmasını isteyen herkes bu estetik-plastik işlemi yaptırabilir. Yağ dağılımı kalça, kalçalar ve uyluklar boyunca dengesiz bir şekilde ilerliyorsa, bu yağ birikintilerinin azaltılması çekici bir ince görünüm sağlayabilir. Geçmişte otolog yağ kullanımı Türkiye’de de büyütme için kullanılıyordu. Ancak son zamanlarda, bu yaklaşımı terk etme eğilimi artmaktadır. Güzellik kliniklerimizde implant kullanımına giderek daha fazla güveniyoruz. Bu büyütme tekniğinin sonucu kalıcıdır ve hasta tarafından takip bakımı sırasında bile daha az çaba gerektirir.

Genel bilgi
Daha fazla kıvrım ve daha genç bir görünüm istiyorsanız Brezilya Popo Kaldırma, kalçalarınızı şekillendirmek ve büyütmek için mükemmel bir yoldur. Türkiye’de kalçayı büyütmek ve yeniden şekillendirmek için implantlar giderek daha fazla kullanılmaktadır. Bu yöntemle kalça kaslarına silikon implantlar yerleştirilir. Geçmişte, bu prosedür öncelikle lipofilling için yeterli kendi yağını sağlayamayan hastalar için kullanılıyordu. Bugün, Türkiye’deki uzmanlarımız, neredeyse istisnasız olarak implant varyantına güveniyor, çünkü silikon yastıklarla bir tedavi sonrası hasta için çok daha rahat. Örneğin, artık haftalarca sadece midesinde uyuduğundan emin olmak zorunda değil. Ve kendi yağlı tabanlıkların aksine, yastıklarla uzun süre oturmak bile artık yeni kalçanın tasarımına zarar veremez.

Doktora danışma
Kliniğimizde bir BBL yapılmadan önce uzmanlarımızla sizinle birlikte kapsamlı bir görüşme yapıyoruz. Operasyon kursunu size açıklayacağız ve operasyonla ilgili olası riskler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Ameliyat sonrası süreç de anlatılacaktır.

Ayrıca birkaç ön muayeneden geçeceksiniz. Birlikte prosedürün sizin için güvenli olmasını sağlayacağız. Bununla birlikte, istenen sonucu da garanti ediyoruz. Bu amaçla size uygun implant çeşitleri sunulacak ve tartışılacaktır. Birlikte operasyondan geçerek dolgu yastıklarının nasıl ve nereye yerleştirileceğine karar veriyoruz. BBL-Op ile hayal ettiğiniz en alt şekli almanızı sağlamanın tek yolu budur.

Bu konsültasyon ameliyat günü de yapılabilir ve ücretsizdir.

Operasyon öncesi ve sonrası
Burada İstanbul’daki popo büyütme işlemi dört saate kadar sürebilen bir işlemdir. Operasyon genel anestezi altında yapılır. İstanbul’daki klinikte en az bir gece konaklama planlayın.

İmplant, gluteal kasın altına veya içine yerleştirilir. Bu amaçla cerrahımız öncelikle bir implant cebi oluşturmak için gluteal kasa erişim sağlar. Gerekli kesi yaklaşık beş santimetre uzunluğundadır. Kliniğimizde popo protezlerinin kas içi kullanımı, dolgu yastığının tamamen doku ile çevrelenmesi ve kaymanın büyük ölçüde önlenebilmesi nedeniyle tercih edilmektedir.

İmplant dışarıdan görünmezdir ve sütür ağır yüklere bile dayanabilir. Ameliyattan sonra mümkünse iki ila üç hafta kalçalara baskı yüklenmesinden kaçınılmalıdır. Kendinize ve vücudunuza 14 günlük bir kariyer molası verin ve iyileşmek için bol bol dinlenin.

× Mayamist.com'a Hoş Geldiniz.