Seçkin kliniklerimiz ve doktorlarımızla, Türkiye'de İstanbul da aynı veya üzerinde uluslararası standartlarda, kalite ve teknolojide tedavi garantisi altındasınız.
7/24 Hizmet
+90 543 158 78 58
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
7/24 Hizmet 7/24 Hizmet
info@mayamist.com
+90 543 158 78 58
mayamist_turizm
Title Image

Manuel İmplantasyon

İnternetteki birçok teklifle, olayların izini hızla kaybedebilir ve yanlışlıkla en uygun yöntemin en iyisi olabileceği sonucuna varabilirsiniz. Ancak durum böyle değil. Manuel yöntem, kullandığımız yöntem ile greftler küçük hazırlanmış bölümlere elle ekilir. Bu kesiler, implantasyonu sağduyulu ve doğal hale getirmek için önceden belirlenmiş bir açıda özel bir neşter ile yapılır.

Her bir greftin yerleştirilmesi elle yapılır. Kalan saçın uzama yönü hesaba katıldığı için – kalemle implantasyonun aksine – hassas bir doğal hizalama, saç stilini daha sonra tararken önemli bir avantaj sağlar. DHI yöntemiyle bu mümkün değildir, çünkü istenen yön bu şekilde etkilenemez. Bu gerçek, sanki hiç bir şey yapmamışsınız gibi saçınızın çok daha doğal görünmesini sağlar. Manuel yöntemin biraz daha külfetli olmasının yanı sıra en iyi sonuçları sağlamasının nedeni budur.

Kesilerin genişliği greftlerin boyutuna göre uyarlanır ve bu sayede genellikle üç kolon boyutu oluşturulur. İlk küçük sütunlar yalnızca bir saç teli ile doldurulur. Orta boy versiyonda iki saç teli vardır ve daha büyük sütunlar dört saç teli tutabilir. Manuel yöntemin belirleyici bir avantajı, implantasyonun nazik yönüdür. Greftin zarar görmemesi için nazikçe tedavi edilmesi gerekir. Kökler yeni bölgeye hızla adapte olur ve cilde hızla tutunur.

Sonuç olarak, saç ekimi profesyonellerimizin uzun yıllara dayanan tecrübesi, bu yöntemle en yüksek memnuniyet oranının elde edilebileceğini göstermiştir. Manuel yöntemi standartlaştırmamıza neden olan avantajlar tam olarak bunlardır:

-Greftlere zarar vermez

-Doğal görünüm

-Büyüme yönü etkilenebilir

-Yoğunluk daha bilinçli dağıtılabilir

-Hızlı iyileşme

-Neredeyse hiç iz görülmüyor

× Mayamist.com'a Hoş Geldiniz.